Näitan kõiki 5 tulemust

Küünal Silinder / “Kadakas betoonis”
Küünal Silinder / “Kadakas betoonis”
  Kadakalõhnaline küünal puidust kaanega betoonümbrises. Küünla ümbris on käsitsi valatud betoonist. Töödeldud pinnakõvendiga, mis muudab betooni tolmuvabaks ja kaitseb teda määrdumise eest. Silindri kaaned on valmistatud Eestis kasvanud puidust - tammest, saarest või kasest. Selleks ei ole varutud eraldi materjali vaid need valmivad puidutöökoja jääkidest. Kaaned on viimistletud oliiviõli, mesilasvaha ja lavendliõli segust valmistatud vahaga. Küünal on valatud ökoloogiliselt puhtast sojavahast, mis ei saasta õhku ja on siseruumides inimsõbralik. Kadakaaroomõli levitab meeldivat kadakalõhna ja puidust taht põleb vaikselt praksudes. Küünal on pälvinud Eesti Disainerite Liidu ja Kultuuriministeeriumi korraldatud konkursil „Sellist kinki ma tahaksin” (veebruar, 2017) publiku auhinna. Toote mõõtmed on 75 x 90 mm ja kaal 600 grammi. Küünla põlemisaeg on kuni 20 tundi. Silindri all on pinna kaitseks silikoontäpid. Küünla põlemise ajal saab silindri alla panna puidust kaane, mis kaitseb aluspinda kuumuse eest. Hiljem saab silindrit kasutada vabalt valitud viisil nii kodus kui kontoris - seal sees võib hoida soola või suhkrut, pliiatseid või kirjaklambreid, või istutada sinna hoopis mõne taime. Küünal on pakitud mikrolainepapist karpi.    
25,00 
Lisa korvi
Küünlad 10 tk
Küünlad 10 tk
Õueküünaldele Ring ja Ruut sobivad plekist ümbrisega küünlad ja fooliumümbrisega küünlad õueküünlale Muna. Tootja Hansacandle.
6,00 
Lisa korvi
Õueküünal Muna
Õueküünal Muna
Käsitsi valatud betoonist õueküünla alus, mis hoiab küünalt paigal ja kaitseb terrassi või maapinda kõrvetusjälgede eest. Komplektis Hansa Candle Folio küünal põlemisajaga 4 h. Diameeter 13,5 cm, kõrgus 6 cm.  
15,00 
Lisa korvi
Õueküünal Ring
Õueküünal Ring
Käsitsi valatud betoonist õueküünla alus, mis hoiab küünalt paigal ja kaitseb terrassi või maapinda kõrvetusjälgede eest. Komplektis Hansa Candle Milli küünal põlemisajaga 4 h. Diameeter 14 cm, kõrgus 6 cm.  
20,00 
Lisa korvi
Õueküünal Ruut
Õueküünal Ruut
Käsitsi valatud betoonist õueküünla alus, mis kaitseb küünalt tuule ja terrassi põlemisjälgede eest. Komplektis Hansa Candle Milli küünal põlemisajaga 4 h. 14 x 14 cm, kõrgus 6 cm.    
20,00 
Lisa korvi